Monthly Archives: Październik 2011

Próbka moich „wypocin”

Próbka moich „wypocin”

Jak do tej pory wszystko co zrobiłam lądowało na moich półkach, wisiało na moich ścianach, chowałam do swoich szuflad… i pomyślałam sobie w końcu, że może pora na to, aby te moje wypociny „poszły” w świat. Mam nie małego pietra, bo nie wiem jak moje wypociny będą odbierane przez oglądających. Nie ukończyłam plastycznej szkoły, nie mam żadnego super talentu, a wszystko co tu Wam pokażę, jakkolwiek by na to nie patrzeć, wyszło spod moich paluszków – sami oceńcie, na ile to się nadaje do czegokolwiek (tylko nie bądźcie w tej ocenie zanadto surowi ;)

Liczę na Wasze opinie, podpowiedzi i kreatywne rady. Dziś kilka fotek ostatnio zdecoupagowanego pudełka w komplecie z zawieszką, obrazkiem (wykonanym na ceramicznym kafelku).

No to WIO!

No to WIO!

Już od jakiegoś (dłuższego zresztą) czasu miałam zamiar sprawić sobie coś takiego jak „blog”, chociaż w moim zamyśle do końca tego czegoś blogiem nazwać nie można. Ja – miałam zamiar i po kobiecemu o tym dziamoliłam, myślałam, w głowie kombinowałam, za to Mąż po męsku przejął inicjatywę (do końca nie wiem czy miał już dosyć mojego gadania, czy to czym chcę się tu „chwalić”, a co zalega w każdym zakątku małego mieszkania zaczęło mu już przeszkadzać) i poprowadził za rączkę w tych wszystkich skórkach, backgroundach, administratorach i innych serwerach. I oto JESTEM :) – zobaczymy na jak długo starczy mi zapału. Sama sobie więc życzę powodzenia i do przodu!