Daily Archives: 20 listopada 2011

Sprzedam foldery do wytłaczania (embossingu) Cuttlebug

Sprzedam foldery do wytłaczania (embossingu) Cuttlebug

Jakiś czas temu zamawiałam kilka rzeczy z ebaya i kupiłam sobie też foldery do wytłaczania Cuttlebuga z nadzieją że niebawem zaopatrzę się też w samą maszynkę, ale jak to zazwyczaj bywa wszystko zależy od finansów :( Maszynki ciągle brak, a foldery do wytłaczania leżą nieużywane w szufladzie. Chętnie je sprzedam po kosztach jeśli ktokolwiek będzie zainteresowany.

 

Zupełnie nowy, nigdy nie używany ( opakowanie nie otwierane) folder do wytłaczania, embossingu o wymiarach ok.14,5cm x 11,0cm. Sprzedam za 15zł ( za tyle kupiłam)

Nowy, nie używany komplet czterech folderów do embossingu firmy Cuttlebug, każdy o wymiarach ok.5cm x 7cm. Niestety w transporcie foldery w opakowaniu się poprzesuwały i musiałam otworzyć opakowanie żeby je poukładać na swoje miejsca. Sprzedam za 18,00 zł.

Koszt wysyłki to: Listem poleconym ekonomicznym: 4,35zł (3,75 + 0,60 bezpieczna koperta) lub Listem poleconym priorytetowym: 4,75zł (4,15 + 0,60 bezpieczna koperta). W przypadku zakupu dwóch przedmiotów koszt przesyłki się nie zmieni.

Zainteresowanych proszę o kontakt w komentarzach lub na maila.

Zapraszam serdecznie, może ktoś z nich zrobi użytek :)