Próbka moich „wypocin”

Próbka moich „wypocin”

Jak do tej pory wszystko co zrobiłam lądowało na moich półkach, wisiało na moich ścianach, chowałam do swoich szuflad… i pomyślałam sobie w końcu, że może pora na to, aby te moje wypociny „poszły” w świat. Mam nie małego pietra, bo nie wiem jak moje wypociny będą odbierane przez oglądających. Nie ukończyłam plastycznej szkoły, nie mam żadnego super talentu, a wszystko co tu Wam pokażę, jakkolwiek by na to nie patrzeć, wyszło spod moich paluszków – sami oceńcie, na ile to się nadaje do czegokolwiek (tylko nie bądźcie w tej ocenie zanadto surowi ;)

Liczę na Wasze opinie, podpowiedzi i kreatywne rady. Dziś kilka fotek ostatnio zdecoupagowanego pudełka w komplecie z zawieszką, obrazkiem (wykonanym na ceramicznym kafelku).

3 Responses »

  1. Witaj w blogowym świecie:) Kochana, po pierwsze nie trzeba mieć ukończonej szkoły plastycznej czy jakiejkolwiek innej by tworzyć i pokazywać to światu. Po drugie jesteś za bardzo surowa dla siebie:) Jak Ty zaczynasz o takich prac to gwarantuję Ci że obserwatorów będzie przybywać jak grzybów po deszczu:)Ja będę pierwsza bo szalenie mi się spodobało to co zrobiłaś i spodziewam się że to nie pierwsza praca którą będę się zachwycać u Ciebie:) Dziękuję za odwiedzinki, pozdrawiam i więcej odwagi, bo TU nikt nie „gryzie” Zapewniam… same przemiłe babeczki są:)

  2. Dziękuję za miłe słowa. Fajnie że komuś się to podoba (oprócz mnie) :) Mam motywacje do dalszych zmagań – teraz z pojmowaniem blogowych zawiłości ;) Pozdrawiam i dziękuję za pierwsze komentarze. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>