Sprzedam foldery do wytłaczania (embossingu) Cuttlebug

Sprzedam foldery do wytłaczania (embossingu) Cuttlebug

Jakiś czas temu zamawiałam kilka rzeczy z ebaya i kupiłam sobie też foldery do wytłaczania Cuttlebuga z nadzieją że niebawem zaopatrzę się też w samą maszynkę, ale jak to zazwyczaj bywa wszystko zależy od finansów :( Maszynki ciągle brak, a foldery do wytłaczania leżą nieużywane w szufladzie. Chętnie je sprzedam po kosztach jeśli ktokolwiek będzie zainteresowany.

 

Zupełnie nowy, nigdy nie używany ( opakowanie nie otwierane) folder do wytłaczania, embossingu o wymiarach ok.14,5cm x 11,0cm. Sprzedam za 15zł ( za tyle kupiłam)

Nowy, nie używany komplet czterech folderów do embossingu firmy Cuttlebug, każdy o wymiarach ok.5cm x 7cm. Niestety w transporcie foldery w opakowaniu się poprzesuwały i musiałam otworzyć opakowanie żeby je poukładać na swoje miejsca. Sprzedam za 18,00 zł.

Koszt wysyłki to: Listem poleconym ekonomicznym: 4,35zł (3,75 + 0,60 bezpieczna koperta) lub Listem poleconym priorytetowym: 4,75zł (4,15 + 0,60 bezpieczna koperta). W przypadku zakupu dwóch przedmiotów koszt przesyłki się nie zmieni.

Zainteresowanych proszę o kontakt w komentarzach lub na maila.

Zapraszam serdecznie, może ktoś z nich zrobi użytek :)

2 Responses »

  1. Witam, kompletu czterech płytek do embossingu (z kwiatkami) niestety już nie mam do sprzedania – zaczęłam sama ich używać, ale ciągle w szufladzie nie otwierany leży duży folder z sową. Komentarz zmotywował mnie do zamieszczenia zdjęć nowych folderów, które zamówiłam niedawno, a które przysłano mi w kompletach po kilka takich samych, dlatego z przyjemnością je odsprzedam. Zapraszam jutro na bloga – będą zdjęcia nowych folderów do wytłaczania oraz wykrojników. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>