Ręcznie robione kartki Bożonarodzeniowe

Ręcznie robione kartki Bożonarodzeniowe

Zrobiłam  pierwsze w życiu świąteczne kartki – zanim zaczęłam to się na siebie powściekałam, że brakuje mi do ich zrobienia praktycznie wszystkiego (od wstążek począwszy na jakimś świątecznym papierze skończywszy), ale uparłam się i brałam to co było – wydruki, stemple, kartony i embossing i coś tam z tego wyszło. Obiecuję sobie że w przyszłym roku zaopatrzę się na czas i zrobię coś oryginalniejszego :)

Kartki banalnie proste (poziom trudności oceniam na przedszkolny :) ) Użyłam tego samego wydruku jakim się posłużyłam do udekorowania słoja z poprzedniego postu. Tło w śnieżynki zrobiłam sama – embossing na gorąco i do tego dodałam koronkę, wstążeczkę i gotowe. Środek kartek wypełniły tuszowane bombki, choinki i te same detale upiększyły koperty :) Na dowód że wcale nie kłamię poniżej zdjęcia ;)

Mam już kolejne pomysły… Mikołaj pewnie nadal będzie motywem przewodnim, ale może kartka będzie wyglądała na bogatszą. Pozdrawiam :)

2 Responses »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>