Re: Wygrane Candy

Re: Wygrane Candy

 Długo mnie tu nie było, a wszystko dlatego że tuż przed świętami dopadła mnie choroba, a jak już trochę odpuściła, to namnożyło mi się sporo nowych obowiązków i nijak nie mogłam znaleźć wolnej chwilki na zrobienie kilku zdjęć i napisanie wpisu. Ale, ale! Jak już pisałam kilka postów temu wygrałam pierwsze w życiu Candy, zostałam obdarowana  jeszcze przed Świętami, ale dopiero dzisiaj będę się chwaliła :)   Tylu papierów nigdy jeszcze nie miałam!  Już trochę nawet się nimi twórczo zajęłam – co z tego wynikło postaram się zaprezentować jutro, a dziś zadzieram nosek i chwalę się na całego, a jest czym!

Kasia zaproponowała abym  wybrała sobie motyw, kolorystykę, styl i co mi tylko przyjdzie do głowy a Ona przygotuje coś specjalnie dla mnie. Trafiła w dziesiątkę – wszystko bardzo mi się podoba :)

Dostałam mnóstwo kolorowych papierów – przydadzą mi się na pewno, bo w zasadzie dysponuję tylko kilkoma arkuszami, a teraz mogę szaleć  -  a z takim wyborem kolorów wierzcie mi robienie kartek idzie znacznie łatwiej, szybciej i przyjemniej. Do tej pory nieźle musiałam nakombinować żeby poskładać coś co do siebie pasuje, wczoraj zaś zrobiłam kartki ot tak bez większych kombinacji :) Oto cała gromadka.

Kasiu ale skąd wiedziałaś że ze mnie straszny łasuch, to  nie wiem.  To była dla mnie próba sił! Nie zjeść niczego przed zrobieniem zdjęć ;)

Kasiu bardzo Ci dziękuję! Ze wszystkiego na pewno zrobię użytek, i mam nadzieję że niebawem będę mogła się zrewanżować czymś co przypadnie Ci do gustu :)

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam jutro :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>